Hemen Ara 0537 586 04 72

Hurdacı Zülfikar İstanbul Hurda Alım ve Satım Konusunda İstanbul Anadolu Bölgesinde Hizmet Vermektedir.

En Yakın Hurdacı

İstanbul hurda alım satım firması olarak endüstriyel atık ve hurdalarınızın mevzuata uygun firmalara satışını en uygun fiyatlara dayalı olarak sunuyoruz. Bilgi birikimimizi kullanarak, piyasa bazlı fiyatlarla teknik hükümler ve uzun vadeli anlaşmalar geliştirerek şirketiniz için avantajlar yaratıyoruz. Yerinde yapılması gereken ağır tonajlı hurda satışlarınızın optimum kar ve minimum risk ile kapatılmasını garanti ediyoruz.

Verimli endüstriyel atık yönetimi ve hurda satış hizmetimizle, En Yakın Hurdacı olarak, son yıllarda sıkça değiştirilen sektörün fiyat oynaklığı ve operasyonel yönetimi ile atık yönetimi mevzuat ve yönetmeliklerini yakından takip ediyoruz. Endüstriyel atık yönetimi ve hurda satış süreçlerinizi başarıyla yönetiyoruz. En uygun hurda alış ve satış fiyatları için bizimle iletişime hemen geçebilirsiniz.

En Yakın Hurdacı Alım Satım Fiyatı

Endüstriyel atık yönetimi ve hurda satış hizmetimiz, tehlikeli atıklar hariç olmak üzere, Türkiye genelindeki sanayi şirketlerinin fabrikalarından elde edilen ömrünü tamamlamış tüm ürünlerin, yeniden kullanılmak veya yeni malzeme üretimlerinde kullanılmak üzere ilgili firmalara satışını kapsamaktadır. Etkin endüstriyel atık yönetim planımız ile atık üreticilerinin tehlikesiz atıkları geri dönüştürülmektedir. Zer, sürekli çalışmalarının yanı sıra, yerinde yapılması gereken fabrika söküm hurdaları gibi ağır tonajlı hurda satış süreçlerini de yürütmektedir.

Normalde Hurda Malzemeler, Bitmiş Mallar veya satılamayan ve kuruluşa depolama değeri veya dahili kullanım değeri olmayan malzemelerdir. Kuruluşun daha sonra bir miktar değer kazanmak için hurdayı özel olarak indirimli bir fiyattan satması gerekir. Hurdaların satışı Depolama maliyetlerini düşürür ve Depo/Depolama lokasyonlarının Maliyet verimliliğini artırır.

Hurda satışları ağırlıklı olarak şirketin standart bitmiş ürünlerinin bir parçası olmayan hurda malzemelerin satışı için kullanılır. yani, orijinal Bitmiş Ürün bamage nedeniyle hurdaya çıkarılabilir veya tesiste hurdaya çıkarılıp daha sonra satılabilecek bazı makineler olabilir.

Hurda malzeme satışı için fiyatlandırma koşulları normal ürünlerinden farklı olabileceğinden, ayrı bir fiyatlandırma yordamıyla ayrı bir Satış siparişinden faturalandırma döngüsü yapılandırabilirsiniz. 

Endüstriyel Atık ve Hurda Malzemeler Satış Süreç Yönetimimizde

  • Demir
  • Bakır
  • Alüminyum
  • Nikel
  • Paslanmaz çelik
  • Plastik
  • Strafor
  • Atık elektrikli ve elektronik eşyalar
  • Fabrika ve tesis sökme artıkları

İstanbul hurda, operasyonlarınızı, maliyetlerinizi ve risklerinizi etkin bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.